Anteny Płock
Tel. 534-545-545

Anteny Płock
Tel. 534-545-545
Montaż, ustawianie, serwis anten - Płock i okolice
Tel. 534 - 545 - 545
POGOTOWIE KOMPUTEROWE - INFORMATYCZNE

Pełen zakres usług IT


509 - 770 - 648
www.MixDigital.pl
www.kamery-plock.pl
Monitoring domu, biura, Monitoring firmy,
Monitoring IP,
Monitoring przez internet, podgląd w komórce
Montaż - serwis - sprzedaż
POGOTOWIE ANTENOWE
Płock i okolice
534 - 545 - 545
Gdy zawiodą "złote rączki"

Instalacje zbiorcze R-TV/SAT (multiswitch, Telewizja kablowa)Multiswitche pozwalają na rozprowadzenie sygnału satelitarnego, naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T oraz innych sygnałów
(internet, monitoring, itp..) z jednego kabla do wielu tunerów satelitarnych, odbiorników DVB-T, telewizorów i komputerów.

Rozwiązanie to ma zastosowanie w obiektach instytucjonalnych oraz domach jednorodzinnych.


Stacje czołowe są rozwiązaniem dedykowanym do obiektów i instytucji(stosowanym przez telewizje kablowe), w których pożądane jest centralne zarządzenie ofertą programową dystrybuowaną w instalacji. Brak konieczności stosowania dodatkowych urządzeń (odbiorników satelitarnych, tunerów DVB-T/C) przy telewizorach czyni to rozwiązanie szczególnie atrakcyjnym dla hoteli oraz np. szpitali. Stacja czołowa to zespół urządzeń pozwalających na odbiór kanałów satelitarnych, ewentualne ich zdekodowanie oraz przesłanie w sieci RTV w postaci sygnału zrozumiałego dla każdego odbiornika TV. System taki montowany może być zarówno w nowopowstałych obiektach, jak i już istniejących budynkach wyposażonych w standardową instalację telewizyjną typu rozgałęźno-odgałęźnego lub przelotowego(jednak istnieją pewne ograniczenia techniczne w przypadku przelotowych instalacji oraz starych przewodów słabo ekranowanych).

Instalacja zbiorcza RTV/SAT nie niesie za sobą konieczności ponoszenia dużych opłat, jak to ma miejsce w telewizjach kablowych. Koszty eksploatacji to jedynie przegląd polegający na kontroli parametrów i ewentualna ich korekcja.


Marzenie każdego administratora bloku - ELEWACJA BEZ ANTEN SATELITARNYCH!

Zadzwoń lub napisz:

534-545-545
zbiorcze@dvbt-plock.pl
SPEŁNIMY TWOJE MARZENIA!!!!!!

Koszt wszelkiego rodzaju instalacji zbiorczych nie przekracza wartości sumarycznej instalacji indywidualnych.